261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 499 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Písková filtrace ProStar 3 + vysavač Star Vac + hladinová síťka

Písková filtrace ProStar 3 + vysavač Star Vac + hladinová síťka

Výhodná sada pískové filtrace a sady na údržbu vody

Datum: 5.6.2018 14:43 Odpovědi: 28

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Chochola Tomáš Datum:25.5.2023 02:41

Set prostar3

Dobrý den,mám betonový podzemní bazén 8m3,je tento set vhodný a co musím ještě dokoupit.když nemá žádný vstupní otvory pro hadice,děkuji.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.5.2023 08:54

Re: Set prostar3

Dobrý den, pokud bazén nemá vstup pro hadice, obáváme se, že filtraci k bazénu nepřipojíte. Filtrace musí být pod úrovní hladiny vody a připojená pomocí hadic o průměru 32/38 mm.

Autor:Vratislav Datum:2.8.2020 16:35

Výtlačná výška filtrace

Dobrý den,
mám instalován vlastní účinný tepelný ohřev na střeše verandy vedle bazénu ve výšce cca. 2,8 m. Jaký výkon čerpadla filtrace bych musel použít, abych mohl tento ohřev napojit na filtraci - stačil by výkon 200 W jako u filtrace Prostar 3, 4, nebo bude potřeba 450 W jako u filtrace Prostar 6 ? Předpokládám, že ohřev by byl provozován v „obchozí“ poloze páky filtrace, tj. bez průchodu filtrační náplní.
Děkuji za odpověď, Vratislav
Autor:Shop Marimex.cz Datum:3.8.2020 07:53

Re: Výtlačná výška filtrace

Dobrý den, naše filtrace nejsou tlakové a musí být provozovány tak, aby cela soustava byla pod nebo na úrovni hladiny vody. Děkujeme za pochopení.

Autor:Dagmar Datum:3.6.2020 09:22

Příslušenství

Dobrý den, máme plechový bazén, ve kterém je na filtraci vyřízlá díra v plechu. Pokud koupím tento set, co vše ještě potřebuji aby jsem mohla filtraci okamžitě zprovoznit? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:3.6.2020 14:29

Re: Příslušenství

Dobrý den, budete potřebovat skimmer, na který napojíte hadice. Pokud máte bazén Orlando s dírou na skimmer, můžete použít tento skimmer: https://www.marimex.cz/skimmer-olympic/  Pokud máte jiný model, je třeba zeptat se výrobce na skimmer. Náš skimmer pasuje jen na naše bazény. 

Autor:Iva Datum:14.7.2019 17:34

Pisek do filtrace

Dobry den, mam dotaz. Jakou zrnitost pisku mohu pouzit do piskove filtrace marimex prostar 3. Mam zrnitosti malych kaminku o prumeru asi 4mm. Dnes jsem koukala u svagra a ten ma jemne. Jinak co se tyce navodu k piskove filtraci,no hruza. Sestavili jsme v poho,ale neni tam spoustu veci okoki,prave co se tyce i pisku. Dekuji za radu.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:15.7.2019 08:51

Re: Pisek do filtrace

Dobrý den, do našich filtrací doporučujeme tento filtrační písek: https://www.marimex.cz/filtracni-pisek-aquamar-25-kg/ , hrubost 4 mm je dle našeho názoru moc velká.
 
Autor:Kateřina Datum:8.7.2019 12:18

sad filtrace,vysavač,písek,sítka

Dobrý den, musím k této sadě dokoupit ještě hadice a spony, nebo mužu filtraci i vysavač z této sady rovnou používat? děkuji Katka
Autor:Shop Marimex.cz Datum:8.7.2019 12:55

Re: sad filtrace,vysavač,písek,sítka

Dobrý den, budete potřebovat (pokud nemáte) průchody stěnou bazénu, na které se dá napojit redukce z vysavače (ty bohužel nemáme sklade) a potom instalační sadu k bazénům (těsnící pásku a stahovací páky). ty jsou zde: https://www.marimex.cz/instalacni-sada-k-bazenum/
Autor:Kateřina Datum:26.2.2019 09:20

Písková filtrace ProStar 3 vysavač Star Vac hladinová síťka

Dobrý den, chtěla jsem se zepata. Mám bazén Marimex Tampa 3,66x1,22, utáhne písková filtrace tenhle bazén? Jsou v téhle sadě hadičky?Děkuji za odpověd Pelíšková
Autor:Shop Marimex.cz Datum:27.2.2019 16:22

Re: Písková filtrace ProStar 3 vysavač Star Vac hladinová síťka

Dobrý den, ano filtrace je pro tento bazén vhodná a hadice jsou součástí balení.
Autor:Alena Štorková Datum:7.9.2018 08:33

filtr k vysavači Star Vac

Dobrý den, zakoupili jsme u vás pískovou flitraci s vysavačem Star Vac a došlo k poškození filtru ve vysavači. Je možné jej u vás zakoupit?
Děkuji za info
Autor:Jiří Laburda Datum:7.9.2018 08:42

Re: filtr k vysavači Star Vac

Dobrý den, tyto sáčky se prodávají, v současné době jsou ale vyprodané. Předpokládáme, že budou skladem na jaře 2019. Děkujeme za pochopení.
Autor:Martin Datum:30.7.2018 11:07

Vysávání vířivky

Dobrý den, mám vířivku mSpa 1,8m s vlastní kartušovou filtrací. Ta bohužel moc nestačí k vyčištění bazénu, uvažuji proto o pořízení vysavače spojeného s pískovou filtrací. Moje představa je, že bych jednou za čas zapnul pískovou filtraci v kombinaci s vysavačem a odsál nečistoty ze dna. Vířivka ale nemá průchody stěnou bazénu, proto bych potřeboval vést hadice od filtrace k vysavači horem - přes stěnu bazénu. Bude to fungovat?

Jinak zkoušel jsem i váš elektrický nabíjecí vysavač, ale bohužel ani ten nemá dostatečný výkon.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:30.7.2018 12:50

Re: Vysávání vířivky

Dobrý den, domníváme se, že takové zapojení fungovat nebude. Písková filtrace není určena pro vysávání a údržbu vířivek. Vyžaduje umístění pod úrovní hladiny vody a důkladné zavodnění.
Autor:Mária Záklasníková Datum:14.7.2018 19:46

Bazénová chemie

Dobry den,
chtěla bych se zeptat když budu mít tuto sadu musí být do bazenů tablety-chemie?máme bazen florida 3,66x1,22 děkuji a jestli ano které by jste doporučili
Autor:Shop Marimex.cz Datum:16.7.2018 16:15

Re: Bazénová chemie

Dobrý den, ano bazénovou chemii doporučujeme používat. Vhodná je např. tato startovací sada: https://www.marimex.cz/aquamar-chemicky-set-start/
 
Autor:Radek Soukup Datum:1.7.2018 17:10

bazen 457-122cm

Dobry je tato filtrace vhodna pro bazen 457-122cm Děkuji Soukup
Autor:Shop Marimex.cz Datum:2.7.2018 15:46

Re: bazen 457-122cm

Dobrý den, pro takto velký bazén bychom doporučovali spíše silnější filtraci - např. Prostar 6.
Autor:Iva Čuhelová Datum:13.6.2018 12:41

bazén 3,66x1,22

prosím,je tato filtrace dostačující pro tento bazén,pokud ano mám o tuto sadu zájem
Autor:Shop Marimex.cz Datum:14.6.2018 08:55

Re: bazén 3,66x1,22

Dobrý den, ano filltrace je dostatečné a budeme rádi, pokud si tento bazénový set koupíte.
Autor:Kateřina Datum:12.6.2018 19:02

Hadice k bazénu

Dobrý den, má tato filtrace nějaké hadice nebo vůbec žádné? je možné ji připojit k bazénu tampa 244*76cm? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:13.6.2018 09:00

Re: Hadice k bazénu

Dobrý den, hadice má v balení 2x 2,5 hadice o průměru 32 mm, k bazénu ji napojit můžete, pokud máte v bazénu průchodky stěnou bazénu, na které hadice napojíte.
Autor:David Špaček Datum:12.6.2018 09:26

Filtrace Pro Star 3

Dobrý den, dá se k filtraci Pro Star 3 napojit i solární ohřev ?
Děkuji za odpověď, Spěchá !!!
Autor:Shop Marimex.cz Datum:12.6.2018 09:40

Re: Filtrace Pro Star 3

Dobrý den, ano k filtraci Prostar 3  se dá napojit i solární ohřev.
Autor:Kupková Datum:8.6.2018 21:48

Hadice

Dobrý den, chci se zeptat, co je nutné ještě dokoupit, aby fungovala filtrace. Je nutné dokoupit hadice, redukci? Děkuji

Kupková
Autor:Shop Marimex.cz Datum:11.6.2018 08:37

Re: Hadice

Dobrý den, váš dotaz je velmi nekonkrétní - neuvádíte, jaký máte bazén, jaké máte příslušenství apod. Můžete to tedy upřesnit? Děkujeme.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení